Ruční vakuová masáž

 

Ruční vakuová masáž  baňkami


Jedná se o masáž velmi oblíbenou u žen, které by rády snížily objem svého bříška, boků, zadečku a stehen nebo zmenšily projevy celulitidy na svém těle.

Ruční vakuová masáž masáž je příjemná a mnoho klientek má po ní dojem "lehkých nohou". Navíc výborně odstraňuje otoky dolních končetin a rozproudí lymfu, s níž má mnoho lidí problémy, aniž by o nich věděli.

Pro výraznější účinek používáme při masáži olej proti celulitidě, který napomáhá odbourávat podkožní tuk, pokožku odvodňuje a vypíná.

Pro viditelný výsledek snížení objemu problematických partií nebo snížení projevů celulitidy je nutné podstoupitdvou měsí každý týden jednu masáž nejlépe po dobu dvou měsíců. Pokud během této doby klientka spolupracuje i co se týká tělesné aktivity a výživy, účinek je vždy patrný.

Ale i po jediné ruční  masáži pocítíte okamžitou úlevu nohou a povzbuzení Vašeho lymfatického systému.

CENA:  45 min. + 15 min. tlakový zábal dolních končetin./ 350,- Kč


Vhodná:

Při dlouhodobé nebo jednostranné zátěži nohou, při otékání nohou, při pocitu těžkých nohou, při problémech s celulitidou, při potřebě zpevnit svalstvo na hýždích, stehnech a pokud chcete snížit objem těchto partií a pod.


Nevhodná:

Celkové onemocnění, především horečnaté a infekční, vážné potíže s tlakem, při výskytu nádorového onemocnění, osteoporózy, v těhotenství, při epilepsii a onemocnění cukrovkou


Částečně nevhodná:

Místa postižená kožními záněty nebo plísněmi, pooperační rány, křečové žíly, bércové vředy …

Upozorněte, pokud trpíte nějakou alergií!

 

 


   více informací na :www.rehabrou.webnode.cz